Genc Hisss

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Genc Hisss

GENÇ HİS.....Gençliğin Yeni Hisleri.....

'Yanal'ı ben eleştirirsem dikkate alın!'

61gençlik
    61gençlik
    deneyimli
    deneyimli

'Yanal'ı ben eleştirirsem dikkate alın!' Empty 'Yanal'ı ben eleştirirsem dikkate alın!'

Mesaj tarafından 61gençlik Çarş. Nis. 01 2009, 16:41

Şubat ayının başlarıydı... Yine bir telefon görüşmesi yapmıştık Sadri Başkan ile... O zamanlar takım zirvedeydi, şampiyonluk havasına girmişti. Ancak Sadri Şener yine de temkinliydi, “Martta konuşalım. O zaman tablo daha net olabilir” demişti. Ve dün Mart ayının son günüydü. Biz de FANATİK olarak Başkan Sadri Şener’i arayıp, bir durum değerlendirmesi daha alalım istedik. Sadece duruma ilişkin yorumlarını değil, gündemi de konuştuk. Ersun Yanal’a yapılan eleştirileri sorduk, yeni yerel yönetimden beklentilerini öğrendik. Sık sık üzerinde durduğu, “Benim son yöneticilik zamanımda Milli Takım omurgası Trabzonspor’dandı. Bu sayıyı artırmak da önemli bir hedefimiz” sözlerinin gerçeğe dönüşmediğini hatırlattık, çarpıcı yanıtlar aldık. Kısacası, Trabzonspor ile ilgili her şeyi kulübün 1 numarası ile konuştuk...

‘Şimdi destek olma vaktidir’
    Kötü sonuçlardan tribünlerin de etkilenmesi ve buna tepki göstermesi elbette ki doğal. Ancak şu günler köstek değil destek olma zamanıdır. Çünkü Trabzonspor’un önünde 4 çok önemli daha maç var ve iyi değerlendirebilirsek her şeyi tekrar kendi lehimize çevirme şansımız doğabilir. Ersun Yanal ile ilgili eleştirilere gelince... Bizler Ersun hoca ile çalışmaktan ve onun teknik direktörümüz olmasından memnunuz, aramızda bir sıkıntı yok. Herkesin eleştiri hakkı vardır, saygı duyulabilir ama ne zaman ki ben eleştirirsem Ersun Yanal’ı asıl o zaman dikkate alın derim!

‘Mart beklediğim gibi geçmedi’
    Evet, daha önce de Mart ayında tablonun biraz daha şekillenmiş olabileceğini düşünüyordum. Ancak bu süreç özellikle son haftalarda hiç de bizim planladığımız ve beklediğimiz gibi geçmedi. Bunu söylemekte bir sakınca yok. Fakat ben artık Mart ayına değil, önümüzdeki maçları merakla bekliyorum. Özellikle 3-4 haftalık periyottaki tüm karşılaşmaları kazanmamız gerekiyor. İşte o zaman yeniden istenen noktalara tırmanabiliriz.

‘Son haftalarda milli olacak oyuncum yok’
    Benim başkanlığımda milli takıma çok sayıda oyuncu vermemiz gerçekten de önemsediğim bir konu. Bunu asla göz ardı etmem. Daha önce yöneticilik yaptığım dönemde de hep katkı sayımız yüksek olmuştu. Fakat şu an millilerimiz kritik bir süreçten geçiyor. Teknik direktör Fatih Terim’in de mecvut kadrosunu bozmak istememesini anlayabilirim. Ayrıca son 2-3 haftalık formumuz göz önüne alınırsa Trabzonspor’un kadrosundan milli takıma gidecek oyuncu da yok gibi. İnşallah uzun vadede amacımıza ulaşırız.

‘Belediyenin ilk işi Trabzonspor olmalı’
    Yeni Trabzon Belediye Başkanı’nın kulüp konusunda geciken durumlarla ilgili olarak bir an önce harekete geçmesini bekliyoruz. Çünkü bu öyle zaman içerisinde halledilecek, sonra üzerine düşünülecek bir konu değildir. Zaten seçilenlerin seçim bildirgesinde de bu sorunların çözüleceğine dair ifadeler yer almaktaydı. Biz bu işlerin halledilmesini kendimiz için istemiyoruz. Bunlar Trabzonspor’un yükünü hafifletecek, kalıcı gelirler demek. O nedenle bir an önce somut adımlar atılmasını bekliyoruz.

Forum Saati Cuma Mayıs 10 2024, 12:07