Genc Hisss

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Genc Hisss

GENÇ HİS.....Gençliğin Yeni Hisleri.....

işte 1 tane daha okuyun!!!!

kont61
    kont61
    deneyimli
    deneyimli

Kişi sayfası
    Alan:
    işte 1 tane daha okuyun!!!! Left_bar_bleue10/10işte 1 tane daha okuyun!!!! Empty_bar_bleue  (10/10)

işte 1 tane daha okuyun!!!! Empty işte 1 tane daha okuyun!!!!

Mesaj tarafından kont61 Perş. Nis. 02 2009, 15:03

ben bir taraftar olarak,fenerbahce camiasinin deger verdigi aykut kocaman.bulent uygun veya ridvan dilmen gibi insanlarada ayni sabiri gostermemiz ve ayni sansi sunmamiz gerekir diye dusunuyorum ve onlardan alacagimiz verimin ise fenerbahce klubune cok buyuk getirisi olacaktir.yani artik fenerbahce futbol takimi kendi evladina teslim edilmelidir.cunku onlarin dusunecegi tek sey basari olacaktir para degil. daumun ise tekrar klube gelmesi kesinlikle zarar verecektir.yani kendini dev aynasinda gormek gibi. lutfen cok rica ediyorum bir daha dusunun.ben aykutu teknik direktor,ridvani ise menajer olarak gormeyi umuyorum.getirisi cok olacaktir. ayrica baskan secimlerinin daha demokratik olmasini istiyorum ve sadettin saranin onunun acilmasi gerekir diye dusunuyorum.eger baska sebepler varsada bilmemiz gerekir diyede dusunuyorum.ben aziz baskani cok seviyor ve deger veriyorum yaptiklarina.ama demokraside islemelidir klupte. genc futbolcularimizin degerlendirilmeside cok onemli.can arat, gurhan gibi degerler disarida kaldikca moralmen cokuyorlar.buna kimsenin hakki yok.

Forum Saati C.tesi Mayıs 11 2024, 16:18